Pakowanie choinki? Sprawdź jak to zrobić poprawnie

 choinka2

 Osoby sprzedające świąteczne drzewka, powinny zadbać o to, by pakowanie choinek przebiegało szybko i sprawnie. Przedświąteczny czas jest zwykle pełen emocji i klienci oczekują, że choinka zostanie w krótkim czasie zapakowana, by następnie mogli ją bezpiecznie przetransportować do domu. Do tego przedsięwzięcia bardzo pomocne okazują się specjalne akcesoria do pakowania choinek, które opisujemy w dalszej części artykułu.

Pakowanie choinki - co będzie nam potrzebne?

Pakowanie choinki będzie przebiegać skutecznie i bezproblemowo, jeżeli zaopatrzymy się w niezbędne akcesoria choinkowe i dobrze zapoznamy z ich działaniem. O czym mowa? Z pewnością przydatna będzie dla nas siatka do pakowania choinek oraz tuby do pakowania choinek, które pozwolą na stabilne zapakowanie drzewka i zabezpieczą ją przed zniszczeniem podczas transportu.

Tuba do pakowania choinek - dlaczego warto?

Tuba umożliwi Ci prawidłowe pakowanie choinek w siatkę. To łatwe w obsłudze urządzenie, dzięki któremu można szybko i rzetelnie przygotować drzewko do transportu. Dzięki zastosowaniu gumy dociskowej przed pierścieniem ogranicza się również zużycie siatki oraz gwarantuje odpowiednie naciągnięcie siatki. Po tym jak klient wybierze drzewko, Ty możesz zapakować je w siatkę na miejscu.

Przewożone w ten sposób drzewko jest świetnie zabezpieczone przed uszkodzeniem oraz połamaniem gałęzi. Renomowany producent Akpol Plus ma w swojej ofercie solidną tubę wykonaną z blachy ocynkowanej ogniowo. Dostępne są u nich tuby o wymiarach 34, 45 i 55 cm. Pozwala to na zapakowanie nawet 3- metrowej jodły. Dzięki temu można bezpiecznie przewieźć choinkę.

Bardzo użyteczne są akcesoria do pakowania choinek, takie jak nożyk do cięcia siatki oraz pierścień do nawijania siatki - pozwala on na nawijanie siatki bez użycia rąk. Z kolei gumy używa się w celu przyciśnięcia siatki, by została właściwie naciągnięta na pakowaną choinkę. Tego rodzaju produkty również dostępne są u producenta Akpol Plus. Wszystkie je wyróżnia wyjątkowa trwałość oraz funkcjonalność. To kompleksowe wyposażenie, dzięki któremu zapewnisz swojemu klientowi łatwy i bezpieczny transport świątecznego drzewka.

U producenta Akpol Plus zamówić można także stojaki na choinki metalowe. Umożliwi to wyeksponowanie Twoich drzewek. Wykonane ze stali, zapewnią stabilność, ponadto są wyjątkowo łatwe w użytkowaniu.

Profesjonalne pakowanie choinek

Proces osiatkowania powinien przebiegać szybko i sprawnie, zwłaszcza przed świętami, gdy liczba klientów może być naprawdę spora. Jednocześnie bardzo ważne jest, by zostało to wykonane prawidłowo. Z tego powodu warto jest skorzystać z oferty sprawdzonego producenta. Odpowiednie zapakowanie choinki za pomocą siatki przy użyciu profesjonalnych akcesoriów, doskonale ją zabezpieczy i pozwoli na bezpieczny transport choinki. Akcesoria choinkowe umożliwią zautomatyzowanie prowadzonego przez Ciebie biznesu i dużą oszczędność czasu, co sprawi, że wielu Twoich klientów będzie cieszyć się pięknym drzewkiem w świątecznym okresie.