Oferujemy pojemniki i kosze do segregacji odpadówW dzisiejszych czasach segregacja odpadów jest już właściwie normą. Wiąże się z tym zwiększone zapotrzebowanie na kosze i pojemniki miejskie, które to umożliwiają. Jako renomowany producent małej architektury miejskiej zadbaliśmy o to, aby również tego typu produkty były dostępne w asortymencie Akpol Plus. Śmietnik do segregacji z naszej oferty, wykonany jest z materiałów odpornych na działania czynników atmosferycznych oraz wandalizm, dzięki czemu przetrwana ulicy długi czas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Filters

Ekologiczne miasto – postaw na zewnętrzne kosze do segregacji

Polecamy pojemniki i kosze uliczne do segregacji śmieci, które dzięki zastosowaniu odpowiednich kolorów oraz kształtów ułatwiają dbanie o środowisko. Podmiotom odpowiedzialnym za czystość na terenie miasta czy osiedla, ale także klientom indywidualnym oferujemy:

  • śmietniki do segregacji odpadów w postaci stacji modułowych do segregacji zewnętrznej i wewnętrznej,
  • metalowe kosze z daszkiem do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych,
  • kosze parkowe,
  • stelaże (stojaki) na worki na śmieci.

Wielofunkcyjne i trwałe kosze do segregacji odpadów

Aby segregacja śmieci przebiegała prawidłowo, potrzebna jest odpowiednio zaplanowana mała architektura miejskaKosze do segregacji zewnętrzne dostępne w naszej ofercie sprawdzą się zarówno na terenach turystycznych– w kurortach górskich i morskich, a także w dużych miastach i niewielkich miasteczkach oraz wsiach, które chcą zadbać o czystość i elegancki wygląd przestrzeni publicznej. Proponujemy zarówno kosze na śmieci wolnostojące, jak i wiszące kosze na śmieci, wykonane z metalu lub malowanej proszkowo blachy ocynkowanej, ze specjalną sprężyną na worek foliowy. Niektóre kosze do segregacji śmieci można łączyć w większe moduły.

Kosze zewnętrzne do segregacji – oferta Akpol Plus

Nieważne, czy potrzebne Ci pojemniki uliczne do segregacji śmieci, czy do użytku prywatnego, w naszej ofercie znajdziesz idealne rozwiązania. Dostępne są u nas żeliwne kosze na śmiecikosze stalowe, a także kosze betonowe oraz ławki uliczne. Producent małej architektury, firma Akpol Plus, to gwarancja produktów najwyższej jakości. Mamy wielu zadowolonych klientów, ponieważ dzięki doświadczeniu i wiedzy potrafimy doskonale spełniać oczekiwania zamawiających. Nasza firma cały czas się rozwija, by nadążyć za zmieniającymi się trendami oraz potrzebami. Wszystkie produkty wyróżnia trwałość i funkcjonalność, a także atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu osoby odpowiedzialne za wygląd i estetykę przestrzeni w miastach wojewódzkich, powiatowych i gminnych, a także mniejszych miejscowościach.