Oferujemy pojemniki i kosze do segregacji odpadów. W dzisiejszych czasach segregacja odpadów jest już właściwie normą. Wiąże się z tym zwiększone zapotrzebowanie na kosze i pojemniki miejskie, które to umożliwiają. Jako renomowany producent małej architektury miejskiej zadbaliśmy o to, aby również tego typu produkty były dostępne w asortymencie Akpol Plus. Kosz na segregację z naszej oferty, wykonany jest jest solidnie, z materiałów odpornych na działania czynników atmosferycznych oraz akty wandalizmu, dzięki czemu użytkowane są przez wiele lat w przestrzeniach publicznych .

Showing all 15 results

Filters

Ekologiczne miasto – postaw na zewnętrzne kosze do segregacji

Polecamy pojemniki i kosze uliczne do segregacji śmieci, które dzięki zastosowaniu odpowiednich kolorów oraz kształtów ułatwiają dbanie o środowisko. Podmiotom odpowiedzialnym za czystość na terenie miasta czy osiedla, ale także klientom indywidualnym oferujemy:

  • śmietniki do segregacji odpadów w postaci stacji modułowych do segregacji zewnętrznej i wewnętrznej,
  • metalowe kosze z daszkiem do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych,
  • kosze parkowe,
  • kosze zawieszane
  • kosze wolnostojące

Wielofunkcyjne i trwałe kosze do segregacji odpadów

Aby segregacja śmieci przebiegała prawidłowo, potrzebna jest odpowiednio zaplanowana mała architektura miejska. Kosze do segregowania odpadów zewnętrzne dostępne w naszej ofercie sprawdzą się zarówno na terenach turystycznych – w kurortach górskich i morskich, a także w dużych miastach i niewielkich miasteczkach oraz wsiach, które chcą zadbać o czystość i elegancki wygląd przestrzeni publicznej. Proponujemy zarówno kosze na śmieci wolnostojące, jak i wiszące kosze na śmieci, wykonane z malowanej proszkowo blachy ocynkowanej. Niektóre kosze do segregacji śmieci można łączyć w większe moduły. Znajdziesz u nas kosz do segregacji w dowolnej konfiguracji od 2 do 5 frakcji.

Kosze zewnętrzne do segregacji – oferta Akpol Plus

Nieważne, czy potrzebujesz pojemniki uliczne na śmieci segregowane do użytku publicznego czy prywatnego, , w naszej ofercie znajdziesz idealne rozwiązania. Dostępne są u nas żeliwne kosze na śmieci, kosze stalowe, a także kosze betonowe oraz stalowe ławki uliczne oraz żeliwne. Producent małej architektury, firma Akpol Plus, to gwarancja produktów najwyższej jakości. Mamy w swoim portfolio wielu zadowolonych klientów, a dzięki doświadczeniu i wiedzy potrafimy doskonale dostosować oczekiwania zamawiających do naszych produktów. Nasza firma nieustannie się rozwija, by nadążyć za zmieniającymi się trendami oraz potrzebami. Wszystkie produkty wyróżnia trwałość i funkcjonalność, a także atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu osoby odpowiedzialne za wygląd i estetykę przestrzeni w miastach wojewódzkich, powiatowych i gminnych, a także mniejszych miejscowościach.