W naszej ofercie znajdują się niezwykle przydatne akcesoria do miejskich koszy na śmieci. Wykonane z trwałych materiałów elementy pomogą w łatwy sposób zamocować każdy kosz. Z kolei oferowane przez nas popielniczki do koszy na śmieci doskonale sprawdzą się w miejscach przeznaczonych do palenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Filters

Popielnice uliczne – co wybrać?

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Oferujemy szereg wysokiej klasy produktów, takich jak ławki parkowe oraz kosze uliczne, które wspomogą utrzymanie czystości w każdym mieście. Jako producent małej architektury miejskiej dokładamy wszelkich starań, aby nasze akcesoria charakteryzowały się wysoką jakością. W ofercie akcesoriów do koszy parkowych znajdują się:

  • solidne słupki do koszy na śmieci, które pozwolą łatwo i szybko zamontować pojemnik;
  • obejmy mocujące do koszy na śmieci typu KACPER,
  • popielniczki do koszy na śmieci typu KACPER,
  • sprężyny dociskowe do worków foliowych, które zapobiegną ich przemieszczaniu się.

Solidny i trwały kosz na śmieci z popielniczką zewnętrzny

Oferowane przez nas dodatki do koszy na śmieci zawieszanych są kompatybilne z innymi naszymi produktami. Dzięki tym akcesoriom umieszczenie pojemników na odpady w dowolnym miejscu nie będzie stanowiło problemu. W bardzo prosty sposób można też za ich pomocą zamienić zwykły kosz w śmietnik z popielniczką. Dzięki temu sprzątanie, a także utrzymanie czystości będzie znacznie łatwiejsze.