Ławki parkowe i ławki miejskie

Producent ławek parkowych – oferta

Naszym klientom polecamy ławki parkowe wykonane z trwałych i w pełni bezpiecznych materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych. W naszej ofercie znajdują się ławki parkowe żeliwna, stalowe, metalowe i drewniane, a także kosze uliczne, które są nie tylko eleganckie, ale jednocześnie pozwalają zadbać o czystość przestrzeni publicznej, zarówno miejskiej, jak i parkowej. U nas kupisz ławki parkowe od producenta, bez pośredników i w korzystnej cenie. Zapraszamy do kontaktu osoby odpowiedzialne za architekturę miejską i planowanie zieleni oraz przestrzeni publicznej. Współpracujemy z władzami gminnymi, powiatowymi i wojewódzkimi, oferując elementy małej architektury miejskiej na atrakcyjnych warunkach. Dbamy o jakość stosowanych materiałów, by oferowane przez nas ławki stalowe i żeliwne przetrwały długi czas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Filters

Ławka parkowa i ławka miejska – z oparciem lub bez

Park bez miejsc służących do wypoczynku to nie park. Wiemy o tym i my, dlatego oferujemy ławki parkowe, na których spacerowicze mogą usiąść, porozmawiać, a nawet poczytać książkę w promieniach słońca lub w cieniu drzewa. Jeśli troska o atrakcyjność i wizerunek miasta jest bliska Waszemu sercu, czas zdecydować się na elementy małej architektury miejskiej razem z ich producentem – firmą Akpol Plus. Wśród propozycji znajdują się nowoczesne ławki żeliwne oraz nieco bardziej tradycyjne ławki parkowe drewniane, z oparciem lub bez.

Ławki parkowe – producent

W naszej ofercie mamy tradycyjne ławki drewniane idealne do parków o wieloletniej tradycji oraz produkty żeliwne i stalowe, które wpisują się w architekturę nieco bardziej nowoczesnych miejskich przestrzeni. To sprawia, że każde miasto może wybrać elementy małej architektury dopasowane do charakteru architektury. Co wybierasz – subtelną stylistykę ławek stalowych czy tradycyjne wzornictwo ławek żeliwnych z drewnianym oparciem? Niezależnie od podjętej decyzji otrzymasz wytrzymały produkt, który przetrwa przy parkowej alejce przez wiele lat, i to w deszczu, słońcu, mrozach i upałach. Czas się przekonać, że ławki parkowe mogą być nie tylko komfortowym siedziskiem do wypoczynku, ale także ozdobnym elementem architektonicznym każdego parku.

Producent ławek parkowych Akpol Plus – marka godna zaufania

Odpowiednio wyprofilowane ławki parkowe w różnych rozmiarach i wzorach, wykonane ze stali, metalu, drewna bądź żeliwa, z oparciem lub bez – to wszystko znajdziesz w firmie produkującej kosze uliczne i ławki parkowe, czyli w firmie Akpol Plus. Jeśli marzysz, by odwiedzający miasto turyści mieli gdzie usiąść, podziwiając urokliwe zielone zakątki, zainwestuj w ławki parkowe oraz kosze parkowe w atrakcyjnej cenie właśnie od nas. Pozwolą one zadbać o elegancki i atrakcyjny wygląd miejskiej przestrzeni oraz wizerunek miasta jako przyjaznego mieszkańcom i turystom. Jako producent ławek parkowych Akpol Plus dbamy o najwyższą jakość produktów. Dlatego też ławka parkowa nie blednie pod wpływem promieni słonecznych, jest zabezpieczona przed aktami wandalizmu. Zapraszamy do kontaktu.