Nowoczesna, idealna nie tylko do miejskiej, ale i ogrodowej przestrzeni – taka jest ławka żeliwna dostępna w ofercie firmy Akpol Plus. Współpracujemy z władzami miast gminnych, powiatowych i wojewódzkich, a także włodarzami kurortów miejskich i górskich, oferując ławki parkowe i uliczne żeliwne, które wpiszą się w przestrzeń parków, ulic, skwerów, deptaków. Jako producent ławek żeliwnych gwarantujemy, że są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu ławka żeliwna jest odporna na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy silne promieniowanie słoneczne. Ławki żeliwne pod jego wpływem nie zmieniają koloru i nie bledną. Wszystko dlatego, że każda żeliwna ławka malowana jest proszkowo kolorem wybranym przez klienta.

Showing all 5 results

Filters

Ławka żeliwna – dla komfortu mieszkańców i turystów

Ławki żeliwne ustawione w parkach i na skwerach są wspaniałym miejscem do wypoczynku. Stanowią niezbędny element małej architektury każdego miasta. Oferowane przez nas ławki miejskie żeliwne dostępne są w kilku wzorach i różnych rozmiarach. Dzięki temu każdy z naszych kontrahentów ma możliwość wyboru ławki żeliwnej, która najlepiej spełnia jego oczekiwania estetyczne. Kupione bezpośrednio u producenta ławki żeliwne zapewnią elegancką miejską przestrzeń, przystosowaną do potrzeb turystów i mieszkańców, którzy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu, odpocząć w trakcie zwiedzania miasta, poczytać książkę w parku czy zjeść lody na skwerze.

Nowoczesne ławki parkowe żeliwne

W naszej ofercie znajdują się wygodne i eleganckie ławki z oparciem. Takie ławki parkowe żeliwne stanowią połączenie doskonałej jakości drewna z nowocześnie zaprojektowanym żeliwnym stelażem. Nadają się zarówno do parków miejskich, jak i skwerów. Są odpowiednio zabezpieczone przed aktami wandalizmu i warunkami atmosferycznymi dzięki ocynkowanej konstrukcji. Jako producent ławek żeliwnych dbamy o to, aby nasze produkty dobrze się prezentowały oraz by były wygodne.

Ławki ogrodowe żeliwne – relaks we własnym ogrodzie

Szukasz ławki żeliwnej, która sprawdzi się w ogrodzie, a jednocześnie będzie mogła stać na zewnątrz przez cały rok mimo niskich temperatur czy częstych opadów deszczu zimą i jesienią? Postaw na ławki ogrodowe żeliwne od producenta Akpol Plus. Dzięki nim będziesz mógł odpocząć po ciężkim dniu, wypić kawę na świeżym powietrzu czy poczytać książkę. Oferujemy również wysokiej jakości stoły żeliwne, które będą stanowiły wspaniałe uzupełnienie zakupionych u nas ławek żeliwnych do ogrodu. Ich design doskonale łączy się z wyglądem ławek żeliwnych.

Jako producent małej architektury miejskiej dostarczamy również szereg innych akcesoriów niezbędnych w każdym mieście. Niska cena idzie u nas w parze z wysoką jakością i najlepszymi materiałami. Poza ławkami żeliwnymi w ofercie naszego sklepu online znaleźć można:

Zapraszamy do kontaktu osoby odpowiedzialne za projektowanie przestrzeni miejskiej i terenów zielonych w miastach gminnych, powiatowych i wojewódzkich