O firmie

Akpol Plus

producent koszy

Dziś kosze na śmieci spotkać możemy niemal na każdej drodze. Są stałym elementem wszystkich miejskich i wiejskich ulic. Nie powstają jednak z niczego. Są idealną odpowiedzią na znaczące ludzkie potrzeby, które towarzyszą nam każdego dnia. Jednak, aby je zrealizować, niezbędny jest profesjonalny kontrahent.

Producent koszy godny zaufania

Takim jest nasza firma, ponieważ nie tylko rozumiemy oczekiwania klienta, które sprawnie realizujemy, ale również stale rozwijamy swoją ofertę. O tym, że tak jest udowodniliśmy nie raz. W kontaktach z naszymi klientami, Zakładami Gospodarki Komunalnej, władzami miast, wsi lub gmin zawsze stosujemy najwyższe standardy. Negocjując kontrakty na kosze uliczne traktujemy drugą stronę jak prawowitych partnerów i zawsze dochodzimy z nimi do porozumienia.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji koszy

W trakcie  wieloletniej działalności, nasze kosze metalowe zagościły w pobliżu parkowych ławek, na zatłoczonych miejskich ulicach czy też budynkach użyteczności publicznej. Możemy pochwalić się udaną realizacją wielu zamówień na kosze uliczne metalowe oraz żeliwne, które stały się idealnym dopełnieniem dla wielomilionowych inwestycji.

Architektura miejska najwyższej jakości

Uważamy, że ważna jest dbałość o wyposażenie przestrzeni publicznej w detale najwyższej jakości tj. elementy małej architektury miejskiej a zwłaszcza koszy na śmieci które  podnoszą wizerunek miasta.

Swobodne dostosowanie koszy do potrzeb

Produkowane przez nas kosze uliczne zapewniają również swobodę działania. Można składować lub segregować w nich dowolne odpady, dopasować do kolorystyki oraz bieżących oznaczeń. 

Kosze odporne na warunki atmosferyczne

Nie rzadko również kosze stają się ozdobą parków lub innych miejsc. Cechuje je wysoka jakość i pełna odporność na wszystkie warunki atmosferyczne. Zapraszamy do skorzystania z oferty producenta architektury miejskiej i składania zamówień.

masz pytania?
wyślij wiadomość

lub

zadzwoń
61 306 70 00
690 690 950

Pobierz formularz
zamówienia
Dlaczego my

cena
producenta

wysoka
jakość

szybka
realizacja

rabaty
dla stałych
odbiorców