Akcesoria choinkowe

Sprzedajesz choinki? Masz własną szkółkę iglaków i szykujesz się powoli do sezonu świątecznego? Nasze akcesoria choinkowe pomogą Ci w przedświątecznym szaleństwie zakupowym! Producent małej architektury Akpol ułatwi Ci pakowanie choinek dzięki zmyślnym akcesoriom, które znacznie przyspieszą Twoją pracę. Bo wiemy, że Twój czas jest na wagę złota. Znajdziesz u nas profesjonalne akcesoria choinkowe, dzięki którym każde drzewko będzie odpowiednio opakowane. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko uszkodzenia iglaka podczas transportu, a także będziesz mógł osiatkować choinkę na miejscu, tuż po tym, jak klient wybierze swoje wymarzone drzewko. Przekonaj się sam jakie to proste!

Showing all 5 results

Filters

Urządzenie do pakowania choinek

Tuba do pakowania choinek znacznie przyspieszy Twoją pracę. To urządzenia, które w prosty sposób automatyzują całą pracę, sprawiając, że choinki możesz pakować na miejscu. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli dokładnie obejrzeć drzewka w całej okazałości, a Ty po prostu sprawnie je osiatkujesz i przekażesz do transportu.
Czym byłoby profesjonalne urządzenie do pakowania choinek bez odpowiedniej siatki? Dzięki niej drzewko będzie nie tylko lepiej zabezpieczone – osiatkowane iglaki dużo łatwiej przetransportować. Siatki z naszego sklepu można stosować ręcznie lub przy pomocy tuby do choinek.

Akcesoria choinkowe

Sprzedajemy także inne akcesoria, jak na przykład profesjonalne stojaki, które są przeznaczone do ekspozycji żywych drzewek. Są to produkty najwyższej jakości, które odporne są na warunki atmosferyczne (słońce, mróz, deszcz czy opady śniegu). Nasze stojaki malowane są odporną farbą proszkową.
do choinek.

Akcesoria choinkowe od firmy Akpol, w tym profesjonalne urządzenie do pakowania choinek, eksportujemy od 1995 roku także na bardzo wymagający rynek skandynawski. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt, który charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na niepogodę. Sprzedajesz choinki i akcesoria do nich? Kup sprzęt, który zautomatyzuje Twój biznes i oszczędzi Twój czas!