Kosze metalowe są bardzo wytrzymałe. Oferujemy możliwość wyboru spośród wielu modeli, różniących się między sobą wyglądem. Dzięki temu każdy jest w stanie dobrać ten element wyposażenia miejskiego tak, aby idealnie wpisał się on w otoczenie. Stalowe kosze wolnostojące sprawdzą się zarówno na ulicach, jak i w parkach.

Showing all 15 results

Filters

Solidne kosze metalowe na śmieci

Nasze metalowe pojemniki na śmieci są wykonane z wytrzymałej blachy i malowane farbami proszkowymi. Czyni je to niezwykle trwałymi i odpornymi na warunki atmosferyczne. Dzięki temu stanowią doskonałą alternatywę dla ze stali nierdzewnej. Oferujemy kosze stalowe z daszkiem oraz bez daszka, nadające się na ulice, parki, skwery oraz przed budynki. Na przykład metalowy pojemnik na psie odchody znajdujący się w naszej ofercie sprawdzi się w miejscach, w których ludzie spacerują z psami. Pojemniki metalowe na odpady można umieścić zarówno w parkach jak i na ulicy, w miejscach gdzie pojawiają się spacerowicze czy rowerzyści.

Metalowe pojemniki na śmieci od producenta

Wysokiej jakości metalowe kosze na śmieci doskonale pomogą zadbać o czystość w każdym polskim mieście. Jako producent małej architektury miejskiej, oferujemy swoim klientom najwyższej jakości ławki parkowe, wolnostojące stalowe kosze miejskie na śmieci w korzystnej cenie czy metalowe kosze do segregacji. Zapraszamy też do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu online.