Kosze na śmieci ze stali są bardzo wytrzymałe. Oferujemy możliwość wyboru spośród wielu modeli, różniących się między sobą wyglądem. Dzięki temu każdy jest w stanie dobrać ten element wyposażenia miejskiego tak, aby idealnie wpisał się on w otoczenie. Stalowe kosze wolnostojące sprawdzą się zarówno na ulicach, jak i w parkach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Filters

Kosze stalowe na odpady

Nasze stalowe kosze miejskie są wykonane z wytrzymałej blachy i malowane farbami proszkowymi. Czyni je to niezwykle trwałymi i odpornymi na warunki atmosferyczne. Dzięki temu stanowią doskonałą alternatywę dla ze stali nierdzewnej. Oferujemy modele z daszkiem oraz bez daszka, nadające się na ulice, parki, skwery oraz przed budynki. Na przykład metalowy pojemnik na psie odchody znajdujący się w naszej ofercie sprawdzi się w miejscach, w których ludzie spacerują z psami.

Nasze produkty doskonale pomogą zadbać o czystość w każdym polskim mieście. Jako producent małej architektury miejskiej, oferujemy swoim klientom najwyższej jakości ławki parkowe, wolnostojące stalowe kosze miejskie na śmieci w korzystnej cenie czy uniwersalne kosze uliczne. Zapraszamy też do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu online.