Kosze metalowe są bardzo wytrzymałe. Oferujemy możliwość wyboru spośród wielu modeli, różniących się między sobą wyglądem. Dzięki temu każdy jest w stanie dobrać ten element wyposażenia miejskiego tak, aby idealnie wpisał się on w otoczenie. Stalowe kosze wolnostojące sprawdzą się zarówno na ulicach, jak i w parkach.

Showing all 15 results

Filters

Solidne kosze metalowe na śmieci

Nasze metalowe pojemniki na śmieci są wykonane z wytrzymałej blachy i malowane farbami proszkowymi. Czyni je to niezwykle trwałymi i odpornymi na warunki atmosferyczne. Dzięki temu stanowią doskonałą alternatywę dla modeli ze stali nierdzewnej. Oferujemy kosze stalowe z daszkiem oraz bez daszka, nadające się na ulice, parki, skwery oraz przed budynki. Na przykład metalowy pojemnik na psie odchody znajdujący się w naszej ofercie sprawdzi się w miejscach, w których ludzie spacerują z psami. Pojemniki metalowe na odpady można umieścić zarówno w parkach jak i na ulicy, w miejscach, gdzie pojawiają się spacerowicze czy rowerzyści.

Metalowe pojemniki na śmieci od producenta

Wysokiej jakości metalowe kosze na śmieci doskonale pomogą zadbać o czystość w każdym polskim mieście. Jako producent małej architektury miejskiej, oferujemy swoim klientom trwałe i sprawdzone kosze wolnostojące oraz ławki parkowe, stalowe kosze miejskie na śmieci w korzystnej cenie czy metalowe kosze do segregacji.

Jako producent metalowych koszy na śmieci na każdym etapie działania dbamy o to, by dostarczać solidne produkty. Nasze kosze uliczne są wybierane zarówno przez zarządców osiedli, przedstawicieli lokalnych samorządów, jak i prywatnych inwestorów. Kosze do segregacji metalowe to nie wszystko, co można u nas znaleźć. Nasza oferta obejmuje także stojaki rowerowe, oraz inne elementy małej architektury, które sprawdzą się na zamkniętych osiedlach, w parkach oraz wzdłuż ulic każdego miasta.

Nie wiesz, czy stalowe kosze na śmieci wolnostojące sprawdzą się w Twoim przypadku? Chętnie doradzimy! Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu online.