Ławki stalowe – parkowe i miejskie od producenta

Jak zadbać o miejską lub parkową przestrzeń? Warto postawić na eleganckie ławki stalowe do parków, skwerów i przestrzeni miejskiej dostępne u producenta Akpol Plus w atrakcyjnych cenach. Ławka parkowa lub miejska stalowa to nie tylko wygodne siedziska, na których można zjeść w spokoju lody i odpocząć w promieniach słońca, ale także solidne i bezpieczne konstrukcje odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Ławki parkowe z naszej oferty są zabezpieczone przed działaniem:

  • promieni słonecznych – nie blakną pod ich wpływem,
  • wilgoci – opadów deszczu i śniegu dzięki zastosowaniu perforowanej stali nierdzewnej.

Showing all 7 results

Filters

Mocna konstrukcja sprawia, że ławki stalowe miejskie trudno zniszczyć – są zatem zabezpieczone przed atakami wandali. Proponujemy ławki stalowe parkowe z oparciem lub bez, które można zastosować nie tylko w parkach i na skwerach, ale także na przystankach autobusowych. Dzięki nim przestrzeń publiczna jest nie tylko elegancka, ale jednocześnie zachęca do spędzania czasu na wolny powietrzu, zwiedzania i odwiedzin turystów. Parkowe i uliczne ławki stalowe od producenta Akpol Plus sprawdzą się również na terenach morskich czy górskich kurortów, a różne rozmiary i bogata stylistyka pozwolą dobrać je do potrzeb i projektu przestrzeni.

Ławki parkowe stalowe – wygodne i eleganckie

Polecamy ławki parkowe stalowe w konkurencyjnych cenach bez pośrednio od producenta. Jako renomowany producent ławek stalowych zadbaliśmy o to, aby oferowane przez nas siedziska były nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie. Nasze ławki miejskie stalowe wyróżniają się oryginalnym, eleganckim wzornictwem. Dzięki temu stanowią niebanalną ozdobę przestrzeni miejskiej – deptaków, skwerów, parków, terenów przed instytucjami publicznymi, przystanków autobusowych i tramwajowych itp.

Najwyższa jakość wykonania – ławki stalowe Akpol Plus

Ocynkowane ławki stalowe uliczne i parkowe od producenta Akpol Plus dostępne są w różnych wersjach – z oparciem lub bez oparcia, z elementami drewnianymi. W celu urozmaicenia wyglądu naszych siedzisk wzbogacamy je o żeliwne zdobienia, znakomicie komponujące się z parkową zielenią. Zajmujemy się również produkcją koszy parkowych oraz ławek parkowych z blachy perforowanej, które są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Ławka stalowa dla aglomeracji i mniejszych miejscowości

Ławki parkowe stalowe ocynkowane sprawdzą się w każdym mieście, niezależnie od jego wielkości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty włodarzy miast wojewódzkich, powiatowych i gminnych oraz osoby odpowiedzialne za projektowanie miejskiej architektury. W ofercie firmy Akpol Plus znajdują się także inne elementy małej architektury, takie jak wolnostojące i zawieszane kosze uliczne na śmieci (również do segregacji) oraz ławki żeliwne, które znakomicie współgrają z architekturą Starego Miasta. W procesie produkcji stosujemy najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość przez wiele lat. Każda ławka parkowa stalowa jest malowana farbą w kolorze wybranym przez klienta. Zapraszamy do kontaktu.