Kosze parkowe i kosze uliczne

Kosze na śmieci zewnętrzne to niezbędny element architektury miejskiej, niezależnie od wielkości miasta.
Zarówno wielotysięczne aglomeracje, takie jak Warszawa, jak i niewielkie miasteczka zamieszkałe przez kilka tysięcy osób
powinny wyposażyć przestrzeń w kosze miejskie metalowe, drewniane lub żeliwne.

Jeśli jesteś urzędnikiem i odpowiadasz za czystość w mieście, to bogata oferta producenta koszy ulicznych Akpol jest skierowana właśnie do Ciebie.

Showing all 72 results

Filters

Kosze na śmieci zewnętrzne – praktyczne i ozdobne

Ponieważ jako producent małej architektury miejskiej uważamy, że przestrzeń miejska musi być nie tylko funkcjonalna, ale i atrakcyjna pod względem wizualnym, nasze kosze miejskie na śmieci (śmietniki), oprócz spełniania praktycznych funkcji, wpisują się także w przestrzeń placów, ulic i parków, zapewniając spójność krajobrazu. Jakie kosze można znaleźć w naszym asortymencie?

 • zawieszane z daszkiem,
 • zawieszane bez daszka,
 • do segregacji odpadów,
 • wolnostojące,
 • metalowe,
 • żeliwne,
 • drewniane,
 • nierdzewne,
 • miejskie,
 • ławki parkowe.

Kosze miejskie na śmieci być może nie sprawią, że miasto będzie lśniło o każdej porze dnia i nocy, ale na pewno zachęcą przechodniów do sprzątania i segregacji odpadów. Jeśli zatem władzom miejskim zależy na odwiedzinach turystów i wysokiej renomie, warto zainwestować w trwałe kosze miejskie w atrakcyjnej cenie od firmy Akpol. Tworzone przez nas śmietniki są odporne na warunki atmosferyczne – dlatego ich zakup to inwestycja na wiele lat. Chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Kosz na śmieci parkowy od producenta

Kosz na śmieci parkowy to już nie tylko zwykły zewnętrzny kosz na śmieci zapewniające przede wszystkim czystość. Jako że przestrzeń parkowa ma cieszyć oko przechodniów, kosze parkowe drewniane, metalowe i żeliwne także powinny upiększać tereny zielone i wpisywać się w ustaloną przez architekta stylistykę. Jako producent koszy na śmieci i sprzedawca rozumiemy potrzeby miejskiej przestrzeni i dlatego oferujemy bogaty asortyment koszy, które sprawdzą się w każdym mieście, od Białegostoku po Wrocław i od Rzeszowa po Szczecin.

Kosze na śmieci zewnętrzne – aby zadbać o porządek

Jeśli na ulicach w mieście zalegają odpady, czas to zmienić. Jako że stawiamy na ekologię, posiadamy w ofercie stylowe kosze parkowe umożliwiające segregację śmieci i wyrzucanie psich odchodów, z popielniczkami lub bez. Tego typu pojemniki powinny zniechęcić przechodniów do rzucania zgaszonych papierosów zachęcić do sprzątania po swoich pupilach.

Akpol Plus – producent koszy na śmieci

U nas znajdziesz kosze na śmieci zewnętrzne parkowe, które sprawdzą się również na ulicach czy placach. Miejski park uczynisz atrakcyjnym dla spacerowiczów, stawiając w nim ławki parkowe Akpol w różnych wzorach, kolorach i wymiarach. Zróżnicowana oferta gwarantuje, że z nami każde miasto stanie się przyjazne i funkcjonalne zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

Kosze miejskie – jakie wybrać?

Nie ma nic gorszego niż śmieci na chodnikach rzucane przez przechodniów. Można jednak zmienić ich nawyki, inwestując w kosze miejskie na śmieci. Nasze pojemniki na odpady są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne i gustowne, dlatego będą idealnym uzupełnieniem miejskiej architektury zarówno na ulicach, placach, jak i przed budynkami użyteczności publicznej. Kup kosze na śmieci miejskie prosto od producenta, z marką Akpol zrobisz to online – szybko i wygodnie.

Kosze na śmieci miejskie – pojemne i trwałe

Jakie kosze miejskie możesz znaleźć w naszym asortymencie? W ofercie mamy kosze uliczne:

 • wolnostojące,
 • zawieszane,
 • na psie odchody,
 • do segregacji śmieci,
 • metalowe, drewniane, stalowe i żeliwne.

Nasze produkty, takie jak kosze na śmieci zewnętrzne uliczne i kosze parkowe są wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu na ulicy czy w parku będą przydatne przez wiele lat. Dysponujemy wolnostojącymi koszami żeliwnymi, które ze względu na swoją dużą masę zniechęcają do kradzieży, a dodatkowo są odporne na zniszczenia przez wandali. W zależności od potrzeb i aranżacji małej architektury miejskiej można wybrać modele stojące na nóżce bądź opierające się na podłożu całą podstawą. Jeśli chcesz kupić do miasta stylowe kosze na śmieci miejskie, znajdziesz je właśnie u nas w korzystnej cenie. Codziennie udowadniamy, że pojemniki na odpady mogą zapewnić czystość, ale także stanowić ozdobę dla miejskiego krajobrazu. Akpol to producent koszy ulicznych, na którego można liczyć!